Rzeszów – Częstochowa 2019, zapisy już niebawem…

Już niebawem ruszają zapisy na tegoroczną Pielgrzymkę Rowerową do Częstochowy. Zapowiedziany wcześniej termin marcowy okazał się zbyt wczesny ze względu na pewne zmiany, których musieliśmy dokonać w logistyce pielgrzymki dostosowując się do wielu nowych przepisów prawno-administracyjnych.  Wydłużyło to nieco w czasie nasze przygotowania, ale możemy powiedzieć dziś, że jesteśmy gotowi.

Przed kilkoma dniami został ostatecznie zaaprobowany i przyjęty nasz plan i założenia organizacyjne w porozumieniu z odpowiednimi instytucjami.  Pozwala to na ostateczne zatwierdzenie i opublikowanie dokumentów zgłoszeniowych.

Pielgrzymka odbędzie się w dniach 21-28 lipca b.r. Start w Rzeszowie, meta w Częstochowie, a po drodze nie tylko niziny, ale i pagórki oraz góry, w tym Bieszczady.

W związku z przeżywanym Wielkim Tygodniem, Triduum paschalnym i uczestnictwem w największej Tajemnicy naszej wiary pragniemy przeżyć te dni w jak największym skupieniu i refleksji duchowej.

Wszelkie dalsze formalności odnoszące się do pielgrzymki i zapisów zostaną opublikowane w okresie poświątecznym.

Chcemy tym samym uspokoić wielu potencjalnych uczestników tegorocznej wyprawy, którzy śledząc stronę klubu wyrażają  już teraz chęć wyjazdu i dzwonią w sprawie zapisów.

Życzmy Wszystkim naszym Sympatykom owocnych przeżyć duchowych podczas Świąt Zmartwychwstania Pańskiego oraz podjęcia w tym czasie dobrej decyzji o wyjeździe na tegoroczną wyprawę.

Zostańcie z Bogiem i do zobaczenia na trasie!

Zarząd KKS ALPIN

Posted in Aktualności.